Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Serena`s Home

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 8:47 pm

Am gemut, infierbantandu-ma mai tare. M-am sprijinit de marginea patului.
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Damon <3
Moderator Global
Moderator Global
Damon <3


Berbec Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 28

Role Play
Nume personaj: : Nate White
Varsta:: 18 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 9:13 pm

Am prins-o de ambii sani si am inceput sa-i masez, continuand s-o penetrez din ce in ce mai tare, facand-o sa se obisnuiasca cu durerea.
Sus In jos
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 9:17 pm

Nate se misca din ce in ce mai repede, facandu-ma sa ma excit puternic. Gemetele mele s-au transformat in tipete de-a dreptul.
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Damon <3
Moderator Global
Moderator Global
Damon <3


Berbec Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 28

Role Play
Nume personaj: : Nate White
Varsta:: 18 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 9:20 pm

Am mai impins odata cu putere apoi am pus-o deasupra mea. Am inceput sa-i sarut sanii , muscand-o usor sfarcuri.
Sus In jos
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 9:23 pm

I-am pus un deget sub barbie ridicandu-i capul si sarutandu-l focos. Mainile noastre s-au impreunat, alunecand pe perna de langa noi.
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Damon <3
Moderator Global
Moderator Global
Damon <3


Berbec Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 28

Role Play
Nume personaj: : Nate White
Varsta:: 18 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 9:27 pm

Am continuat s-o sarut pasional, dupa care am strans-o de fese. Am lipist-o de corpul meu, apoi incepusem amandoi sa ne miscam, facand atractia sa devina mai puternica.
Te iubesc
Sus In jos
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 9:29 pm

Am oftat la auzirea cuvintelor magice, lasandu-l sa ma penetreze puternic.
-Si eu te iubesc.
Il ajutam cu miscarile, iar durerea care o simtisem la inceput, parca disparuse. Ma puteam misca in voie.
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Damon <3
Moderator Global
Moderator Global
Damon <3


Berbec Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 28

Role Play
Nume personaj: : Nate White
Varsta:: 18 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 9:33 pm

Am intins-o pe spate si i-am pus picioarele deasupra umerilor meu. Am inceput sa intru in ea cu viteza, apoi m-am oprit si am inceput s-o sarut in zona intima. Am facut asta pentru cateva secunde, apoi am inceput s-o penetrez dinnou, in timp ce o sarutam pasional si apasat.
Sus In jos
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 9:35 pm

Oftam, gemeam..faceam de toate. Era foarte bun la pat. Mult mai bun ca Justin. Stia sa ma faca sa vreau mai mult, dar in acelasi timp sa innebunesc de placere. I-am dat capul pe spate, muscandu-l de gat si maraind.
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Damon <3
Moderator Global
Moderator Global
Damon <3


Berbec Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 28

Role Play
Nume personaj: : Nate White
Varsta:: 18 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 9:39 pm

Am ridicat-o in sezut si am inceput s-o sarut pe umeri , urcand la buze. Ii mangaiam spatele . NU ma mai saturam de ea, vroiam s-o simt langa mine non-stop.
Sus In jos
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 9:42 pm

Am inchis ochii. Simteam o placere imensa ca era langa mine si pentru ca ma proteja, ma iubea, ma strangea in brate, dar cel mai important, ma facea a lui. Mi-am infipt mainile in parul lui, sarutandu-l fierbinte.
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Damon <3
Moderator Global
Moderator Global
Damon <3


Berbec Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 28

Role Play
Nume personaj: : Nate White
Varsta:: 18 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 9:50 pm

Am pus-o desupra mea si am prins de coapse. Am penetrat-o usor, apoi facand salturi pe pat, ea izbinduse puternic de mine si intrandu-i mai adanc

off: OMG!! =)) Nu ma luati in seama Serena`s Home - Pagina 2 960181
Sus In jos
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 9:55 pm

M-am sprijinit de Nate, incercand sa nu cad. Am facut o rotatie, punandu-l pe el deasupra mea. Mi-am desfacut picioarele, iar el isi lipi bazinul de mine, miscandu-se inauntrul meu.


Ultima editare efectuata de catre TinkerBelL ;x in Joi Dec 17, 2009 10:06 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Damon <3
Moderator Global
Moderator Global
Damon <3


Berbec Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 28

Role Play
Nume personaj: : Nate White
Varsta:: 18 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 10:04 pm

Am inceput sa ma misc repede, facand-o sa se excite la maxim. Am prins-o de par fara s-o ranesc si am sarutat-o pasional. Ma miscam inauntrul ei regulat si cresacand viteza cu fiecare secunda. M-am aplecat si am inceput s-o musc de sfarcuri si sa-i sarut.
Sus In jos
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 10:09 pm

L-am prins de maini strangandu-l. Era o senzatie noua. Nu rezistasem niciodata asa de mult, dar cu el puteam sa fac asta in repetate randuri, pentru ca de fiecare data o facea special.
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Damon <3
Moderator Global
Moderator Global
Damon <3


Berbec Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 28

Role Play
Nume personaj: : Nate White
Varsta:: 18 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyVin Dec 18, 2009 11:37 pm

Limba mea incepu sa se joace cu sfarcurile ei, apoi am sarutat-o pasional pe buze. M-am indepartat cativa centimetri de ea, apoi i-am bagat 3 degete in vagin, facand-o sa ma doreasca si mai mult. Ma impingeam usor si o sarutam apasat.
Sus In jos
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyVin Dec 18, 2009 11:42 pm

L-am prins usor de gat, tragandu-l sa-l sarut, in timp ce el se juca cu degetele in vaginul meu. Imi plimbam mainile pe spatele sau, zgariindu-l uneori, apoi zambindu-i pervers. M-am arcuit sub el, lipindu-mi pieptul de abomenul sau.
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Damon <3
Moderator Global
Moderator Global
Damon <3


Berbec Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 28

Role Play
Nume personaj: : Nate White
Varsta:: 18 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptyVin Dec 18, 2009 11:58 pm

Am bagat si al patrulea deget si am strans incat sa n-o ranesc in vreun fel, dar excitand-o la maxim. Gemetele ei imi asezara un zambet pervers pe buze. Am sarutat-o, mai intai muscand-o de buza inferiora.
Sus In jos
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptySam Dec 19, 2009 12:02 am

Simteam ca nu mai rezist mult, eram prea infierbantata, iar el marea din ce in ce mai mult excitatia. L-am sarutat pe abdomen, urcand pe gat, de unde l-am muscat, apoi pe buze si intr-un sfarsit am ajuns la ureche.
-Fa-o. i-am soptit eu infierbantata.
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Damon <3
Moderator Global
Moderator Global
Damon <3


Berbec Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 28

Role Play
Nume personaj: : Nate White
Varsta:: 18 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptySam Dec 19, 2009 12:07 am

Am zambit si am mai strans odata, apoi am luat-o de coapse si am intors-o, ea sprijinindu-se cu mainile de pat. Am prins-o de fese, dupa care am patruns usor in ea si marind viteza cu fiecare secunda. Nu o mai facusem niciodata asa. Simteam ca ma vrea si ca o vreau. Am continuat sa o pentrez , facand-o s-o simta pana in gat si sa tipe extaziata.
Sus In jos
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptySam Dec 19, 2009 12:12 am

Ma simteam din ce in ce mai bine. Am inceput sa tip extaziata de ce imi facea Nate. Ma innebunea si la propriu si la figurat. M-am aplecat sarutandu-l pasional.
-Mai rezisti mult?
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Damon <3
Moderator Global
Moderator Global
Damon <3


Berbec Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 28

Role Play
Nume personaj: : Nate White
Varsta:: 18 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptySam Dec 19, 2009 12:16 am

Am intors-o cu fata la mine.
Eu da , dar nu stiu ce sa spun si despre tine.
Am inceput sa rad apoi am sarutat-o pasional, limba mea duelandu-se cu a ei si cercetandu-i fiecare coltisor din cavitatea bucala.
Ei bine...poate ca e deajuns. Serena`s Home - Pagina 2 960181
Sus In jos
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptySam Dec 19, 2009 12:19 am

-Si eu cred ca rezist. Inca nu m-am saturat de tine si nu cred ca as putea sa o fac vreodata.
Mi-am plimbat un deget pe spatele sau, urcand spre gat, trecand pe buze.
-Deci, continuam?
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Damon <3
Moderator Global
Moderator Global
Damon <3


Berbec Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 28

Role Play
Nume personaj: : Nate White
Varsta:: 18 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptySam Dec 19, 2009 12:26 am

Esti asa vicleana. Cand te privesc in ochi...nu stiu cum as putea te refuz.
M sarutat-o usor
Si de unde continuam? am intrebat razand
Sus In jos
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptySam Dec 19, 2009 12:29 am

-De aici..
M-am miscat un pic, incercand sa-l fac sa se excite. Se pare ca reusisem. Incepu sa se frece de corpul meu, penetrandu-ma. L-am prins de umeri, pentru sprijin, incercand sa-l ajut cu miscarile dute-vino. Marea viteza, iar eu am inceput sa gem.
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Damon <3
Moderator Global
Moderator Global
Damon <3


Berbec Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 28

Role Play
Nume personaj: : Nate White
Varsta:: 18 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptySam Dec 19, 2009 12:35 am

Ceva se cutremura in mine de data asta. Nu mai rezistam. Mi-am dat drumu in ea, continuand sa ma misc in ea cu o viteza mare.
"Am facut-o...acum nu stiu la ce sa ma sper"
AM inchis ochii si mi-am muscat buza inferioara. Am prins-o de fese si am fortat si mai mult. Continuam sa-mi dau drumul in ea, iar ea incerca cat mai mult sa ma ajute cu miscarile.
Sus In jos
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptySam Dec 19, 2009 12:41 am

Stiam ca isi daduse drumul, dar era si de asteptat, la cat am incercat sa ne abtinem si la cat de excitati am fost. Inca mai avea forta in el. Bun si asta. Eu rezistam de placere. Era pentru prima data cand cineva ma satisfacea asa, parca acum era complt totul.
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Damon <3
Moderator Global
Moderator Global
Damon <3


Berbec Numarul mesajelor : 1419
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 28

Role Play
Nume personaj: : Nate White
Varsta:: 18 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptySam Dec 19, 2009 6:45 am

I-am pus picioarele pe umarii mei, facand pozitia sa devina mai interesanta. Ii masam sanii si o penetram puternic. M-am aplecat deasupra ei si am sarutat-o salbatic, apoi am coborat spre sfarcuri, unde am inceput sa ma joc cu lima pe ele. Mainile mele ii cercetau formele corpului si ii masau apoi fesele usor. Am inceput dinnou sa-mi dau drumul si sa o excit mai tare. I-am acoperit tipetele cu buzele mele, ea doar gemand de placere.
Sus In jos
Lexi.
Fondatoare
Fondatoare
Lexi.


Berbec Numarul mesajelor : 1327
Data de inscriere : 26/06/2009
Varsta : 30

Role Play
Nume personaj: : Serena Wiilght
Varsta:: 17 ani

Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 EmptySam Dec 19, 2009 4:18 pm

Ma arcuiam sub el, regulat. Am incercat sa-i prind mainile deasupra capului, tragand-ul peste mine si sarutandu-l. Mi-am dat picioarele jos de pe umerii sau, lasandu-l sa ma penetreze inca.
M-am rotit, el ajungand sub mine. Cu picioarele de o parte si de alta a coapselor lui, l-am ridicat la nivelul meu, sarutandu-l tandru si jucandu-ma cu manile pe spatele lui.
Sus In jos
https://rob-kristen-tay.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Serena`s Home - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Serena`s Home   Serena`s Home - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Serena`s Home
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Sue' s Home
» Austin`s home

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Homes-
Mergi direct la: